Адреса ЖК "360" : м. Рівне, вул. Гайдамацька, 2Г 38 (067) 362 80 87
Ваша управлінська компанія
07.02.20

“Зробити життя простішим та комфортнішим” - має на меті управлінська компанія “Спектрум-сервіс”, що взяла на обслуговування житловий комплекс “360” від РЕНОМЕ.

Догляд за прибудинковою територією та приміщеннями загального користування, гарантійне обслуговування, укладання договорів на комунальні послуги, охорона території житлового комплексу, обслуговування підземного паркінгу  та багато інших питань бере на себе управлінська компанія.

Як залишити заявку для управлінської компанії?

Тут кожен мешканець може сформувати Заявку щодо необхідності надання послуг управлінської компанії "Спектрум-Сервіс" через онлайн сервіс та зручно стежити за її виконанням!

Потрібно перейти, зареєструватися (лише один раз) та обирати +Нова Заявка у Службу Підтримки.

  • Зателефонувати за номером +38 (067) 361-39-78, де на всі Ваші питання радо відповість сервіс-менеджер управлінської компанії Вікторії Царук.
  • Завітати до офісу управлінської компанії “Спектрум-сервіс” за адресою: Місто Рівне, вул. Костромська, 75 кв.4

Читайте також
Рендери/реалізований проект (відео)
17.06.20
Маленький фільм про великі зміни. Від ідеї до втілення! Від рендерів до реалізованого проекту! Таким ми уявляли житловий комплекс “360”- таким і збудували! Результат - 149 щасливих сімей та новий вигляд мікрорайону.    
Здано в експлуатацію!
18.11.19
Ми це зробили! Житловий комплекс “360” здано в експлуатацію! Біля 2-х років рівняни спостерігали за тим, як на Гайдамацькій, 2г зразковий забудовник РЕНОМЕ реалізовував проект житлового комплексу “360”.   Будинок комфорт-класу, для тих, хто цінує свій час, та звик бути у центрі подій.  Зручне не лише місце розташування будинку, а й…
Відеозвіт з будмайданчику ЖК "360". Травень 2019 р.
10.06.19
  Понад рік ми звітували у відеозвітах  про те як будуємо, з чого будуємо та про всі останні новини з Центру продажу квартир. З почуттям ностальгії за цим чудовим періодом, ми підготували для Вас останній відеозвіт у будівництва житлового комплексу “360”. Але почуття радості сильніше - будівництво завершено, декоративні роботи…
Замовити консультацію у менеджера