Адреса ЖК "360" : м. Рівне, вул. Гайдамацька, 2Г 38 (067) 362 80 87
Відеозвіт з будмайданчику ЖК "360". Травень 2019 р.
10.06.19

 

Понад рік ми звітували у відеозвітах  про те як будуємо, з чого будуємо та про всі останні новини з Центру продажу квартир.

З почуттям ностальгії за цим чудовим періодом, ми підготували для Вас останній відеозвіт у будівництва житлового комплексу “360”.

Але почуття радості сильніше - будівництво завершено, декоративні роботи у новобудові завершуються,  попереду - озеленення, здача в експлуатацію та заселення мешканців у свої нові квартири.

Отож, фінальний відеозвіт до Вашої уваги.

У травні:

  • Завершено роботи по штукатуренню стін місць загального користування у всіх трьох секціях;
  • Закінчено роботи по влаштуванню звукоізоляційної підкладки “Акуфлекс” у І ,ІІ та ІІІ секції;
  • Активно виконуються роботи по оздобленню стель у місцях загального користування;
  • Будівельники зразкового забудовника  активно здійснюють укладання керамічної плитки у місцях загального користування у всіх трьох секціях;
  • Завершено монтаж конденсаційної дахової котельні Будерос. Зараз активно триває підготовка до запуску;
  • Завершується монтаж скляних балконів у І, ІІ та ІІІ секціях;
  • Активно тривають роботи по благоустрою прибудинкової території житлового комплексу “360”. Будівельники зразкового забудовника вкладають бруківку, роблять бордюри та місця під озеленення на прибудинковій території. Також здійснюють огородження території житлового комплексу “360”;
  • Завершено роботи по влаштуванню підлоги у підземному паркінгу;
  • Виконуються роботи по бетонуванню в’їзду у підземний паркінг та розпочато монтаж підігріву, щоб взимку Ви могли безперешкодно  дістатися свого паркомісця.

 

 


Читайте також
РУМ ТУР по 2-кімнатній квартирі з власною терасою
07.09.20
Ексклюзив у 360! ⠀ 2-кімнатна квартира з власною терасою. Великою терасою, де ти можеш облаштувати релакс-, еко- чи зону для барбекю. ⠀ Втілюй свої грандіозні задуми у просторій квартирі від РЕНОМЕ.  
Бронюй 2-рівневу квартиру - отримай знижку на паркомісце
21.08.20
⠀Встигни до 30.09.2020 обрати та забронювати 2-рівневу квартиру у житловому комплексі "360" та отримаєш величезний бонус - 50% на паркомісце!
Реалізована мрія у 360
18.08.20
Реалізована мрія! Квартира у житловому комплексі “360”. Відтінок морської хвилі, тепле дерево та багато світла - поєднання для душі! Пити зелений чай з м’ятою та мріяти чи веселитися з друзями, не важливо! У такій квартирі хочеться жити!  
Замовити консультацію у менеджера